• Archery Tag Arc Fleche Paintball

  Laser Tag

  Laser Tag w Polsce do tej pory kojarzony był z zabawą dla dzieci pistolety rodem z gwiezdnych wojen, świetlne kamizelki i zabawa w zamkniętych pomieszczeniach.   Laser Tag Outdoor to unikatowy system i najnowsza technologia, która pozwala na grę w każdych warunkach pogodowych. Laser Tag Outdoor nie zostawia śladów i siniaków, nie trzeba nosić masek a elektroniczny system nie pozwala oszukiwać. Idealne rozwiązanie na imprezy z udziałem dużej ilości Kobiet, na pikniki rodzinne oraz rodzinną integracje, a także na imprezy dla dzieci. Duży realizm gry i możliwości rozbudowania strategii, militarny charakter gry sprawiają, że może to być także zabawa dla prawdziwych twardzieli.

   

  Archer Tag

  Wszyscy wiedzą, na czym polega paintball. Teraz jednak proponujemy nowa grę, która działa na bardzo podobnej zasadzie. Jednak zamiast pistoletów i karabinów, jako broni używa się łuków i strzał zakończonych pianką. Bycie trafionym taką strzałą nie boli, a jedynym zabezpieczeniem jest maska zakrywająca twarz.Możemy porównać Archery Tag do gry w dwa ognie. Zasady z resztą są podobne.

  Naprzeciwko siebie grają dwie pięcioosobowe drużyny, które oddziela „strefa bezpieczeństwa”. Zadaniem jest zestrzelić przeciwników – ten, który zostanie trafiony, zostaje wyeliminowany. Jednak na dwa sposoby można ocalić zawodnika swojej drużyny, który odpadł. Ponieważ każda z drużyn ma po swojej stronie „boiska” tarczę z pięcioma celami, – jeśli trafi się we wszystkie pięć celów – zawodnik może powrócić do gry. Kolejnym sposobem jest złapanie strzały, dokładnie, jak w zbijaku łapie się piłkę. Ta ekscytująca, pełna akcji gra oferuje najwyższą rodzinną rozrywkę, która zaangażuje wszystkich graczy 

   18

  Jakub Krysiak

  tel: 505 838 257
  e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl

  Adres do korespondencji ogólnej

  e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl