POJAZDY

Quady

Doskonała zabawa dla każdego, kto lubi moc ekstremalnych wrażeń. Quady, czyli pojazdy ATV to wyśmienita forma, jako miły dodatek do szkolenia czy konferencji a także na piknik rodzinny. Realizujemy jazdy na własnym terenie lub we wskazanym przez Państwa miejscu. Forma zabawy zależy od ilości uczestników, czasu i miejsca, w którym realizujemy zajęcia.

 

Wyprawy terenowe off road

Czyli jazda samochodami terenowymi po bezdrożach. Jazda samochodem terenowym to nie lada wyzwanie, u nas każdy może spróbować swych sił za kierownicą o ile ma prawo jazdy, oczywiście pod czujnym okiem instruktora. Prowadzimy warsztaty i szkolenia Off- road, realizujemy jazdy na własnym terenie a także w miejscu wskazanym przez Państwa. Rodzaj i forma jazd zależy od ilości osób miejsca i czasu realizacji. Zapewniamy wyśmienitą zabawę.

 

Warsztaty off Road

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach off-road, podczas których poza wiedzą teoretyczną z zakresu tematyki 4x4 zdobędziecie również praktyczne umiejętności poruszania się samochodem terenowym w ciężkim terenie. Odpowiemy na pytania, co należy zrobić podczas ugrzęźnięcia samochodu, jak wyjść z opresji nie posiadając wyciągarki lub nie mogąc liczyć na pomoc innych. Podczas zajęć poprzez aktywne uczestnictwo nauczymy Was jak korzystać z akcesoriów ułatwiających poruszanie się w terenie z objaśnieniem zasad ich działania oraz kwestii bezpieczeństwa. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość przejechania się samochodem. 

Jakub Krysiak

tel: 505 838 257
e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl

Adres do korespondencji ogólnej

e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl