SPŁYW KAJAKOWY


 Spływ kajakowy malowniczym odcinkiem rzeki lub jeziora. Świetna propozycja na odpoczynek, po pracy lub po nocnej imprezie, bez względu na płeć, wiek czy kondycję. Propozycja dla każdego. Program spływu układamy w zależności od możliwości czasowych grupy. Wszyscy uczestnicy płyną w kamizelkach asekuracyjnych i pod opieką ratowników. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę.

REJSY I SZKOLENIA

Zapraszamy na rejsy żaglowe na akwenie Zalewu Zegrzyńskiego. Wyjątkowa atrakcja, idealna na imprezy firmowe, integrację, spotkanie z klientami. Propozycja dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek czy sprawność fizyczną. Podczas rejsu pełen relaks, zabawa lub szkolenie nasi sternicy są również instruktorami żeglarstwa. Umiejętność pływania nie jest wymagana Krótkie, intensywne szkolenie wprowadzające w świat żeglarstwa. Uczestnicy poznają jachty, zasady obowiązujące w żeglarstwie, podstawowe umiejętności żeglarskie. Wszystko odbywa się w wyśmienitej, żeglarskiej atmosferze. Rejsy mogą odbywać się na jachtach Tango 730S, 780S lub Omega. Pełne bezpieczeństwo, wszyscy w kamizelkach ratunkowych, pod czujnym okiem naszych instruktorów.

REGATY

Regaty są doskonałym narzędziem integracyjnym i motywacyjnym. Wymagają od załóg połączenia sił, podejmowania szybkich decyzji i wspólnej odpowiedzialności za wynik. Regaty dają możliwość sprawdzenia swych umiejętności dla osób związanych już z żeglarstwem, a przede wszystkim możliwość dla osób, które nigdy wcześniej z żeglarstwem nie miały nic wspólnego, zasmakowania tego pięknego sportu pod okiem doświadczonych sterników. Regaty odbywają się pod nadzorem komisji regatowej i są asekurowane przez motorówkę z ratownikiem. Nasi sternicy to doświadczeni ludzie z wysokimi kwalifikacjami. Każdy jacht ma przydzielonego sternika, który opiekuje się swoją załogą. Sternicy z największą przyjemnością podzielą się informacjami na temat żeglarstwa oraz poinstruują jak należy wykonywać poszczególne czynności na jachcie.

Jakub Krysiak

tel: 505 838 257
e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl

Adres do korespondencji ogólnej

e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl