WYSOKOSCIÓWKA

Zabawy linowe to  jedna z najciekawszych atrakcji spotkań firmowych i pikników.Balansowanie na krawędzi, przemarsz po zawieszonym w przestworzach moście linowym, czy zjazd na tyrolce. To nie tylko emocjonująca przygoda, to również sprawdzanie własnych możliwości , nawet, jeśli jesteście sceptycznie nastawieni do tego typu aktywności, spróbujcie a szybko przekonacie się, że to bezpieczna i pochłaniająca zabawa. Najwyższy stopień bezpieczeństwa uczestników zabawy gwarantuje fakt, że każde ze stanowisk jest przygotowywane przez wykwalifikowanych instruktorów naszej firmy, którzy, na co dzień pracują na wysokości oraz szkolą ludzi w sztukach alpinistycznych.

Zabawy na wysokości

Małpowanie

Nauka posługiwania się podstawowym sprzętem alpinistycznym. Wchodzenie za pomocą przyrządów na wysokość celem zdobycia nagrody

Most linowy

Most linowy polega na przejściu na wysokości, przy pomocy dwóch napiętych lin rozwieszonych poziomo, równolegle do siebie. Osoba przechodząca, ubrana jest  w uprząż alpinistyczną i wpięta jest do górnej liny.

Kolejka linowa 

Kolejka linowa polega na swobodnym zjeździe w uprzęży alpinistycznej, wpiętej do lin zjazdowych poprzez układ bloczków. W tym układzie zjazdowym liny (trzy w tym jedna asekuracyjna) rozwieszone są pod kątem. Wyhamowanie osoby zjeżdżającej odbywa się poprzez trzecią linę wyhamowującą, którą obsługuje instruktor. Długość zjazdu uzależnione jest od miejsca, w którym została rozwieszona.

Picasso na wysokości

Jest to zabawa typowo zespołowa,. Wymaga zgrania grupy, oraz daru przekazywania swoich wizji za pomocą prostych poleceń, osoba na wysokości uzbrojona w spray lub farbę musi wykonać rysunek dyktowany przez grupę

 Park linowy 

Park linowy lub tor linowy jest to element stosowany w stacjonarnych parkach linowych, zabawa polegająca na przejściu po wiszących elementach (poręcze, most, sieć, huśtawki)   rozwieszonych poziomo w różnych miejscach, które się do tego celu nadają (wysokie drzewa, urwiska, rzeki itp.) W tej zabawie dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa uczestników, osoba przechodząca po parku jest asekurowana przez instruktora. 

Jakub Krysiak

tel: 505 838 257
e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl

Adres do korespondencji ogólnej

e-mail:kuba@twojekawalerskie.pl